АФНУ
18
Лет опыта
5
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
48
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
сегодня
• Сертифікований експерт, якому довіряють.
• Понад 15 років досвіду.
• Швидко вирішу ваше питання.
+38095.551.81.41

Продажа коммерческой недвижимости (6)

  • АН Інвестор
    3 000 000 $
    1 200 $/м²

    Головна, 76

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение для оказания услуг
    2500 м²
    5 дней назад
    Тиша стає розкішшю. Природа — частина сервісу. Нерухомість працює як бізнес. У самому серці Буковинських Карпат, серед гірських пейзажів, чистого повітря та туристичних маршрутів — пропонується до продажу преміальний комплекс Це готова концепція прибуткового бізнесу, створена для людей, які цінують масштаб, атмосферу та високий рівень. Комплекс розташований біля центральної дороги, неподалік Смугарські водоспади — однієї з найвідоміших туристичних локацій Карпат. Місце, яке працює цілий рік: влітку — туристичний відпочинок, басейн та природа, взимку — атмосфера гір, релакс та приватність. Головна перевага — готовий бізнес “під ключ” Об’єкт повністю укомплектований та готовий до роботи б...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • АН Інвестор
    53 000 $
    940 $/м²

    Сергія Скальда ул. (Комарова), 29

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    56 м²
    1 нед. назад
    Фасадне комерційне приміщення для бізнесу або інвестиції Площа — 56,4 м² Є фасадний вхід, що забезпечує хорошу видимість для вашого бізнесу. Переваги: • Косметичний ремонт • Газ та газовий котел • Підключена тепломережа • Кондиціонер Приміщення підійде для різних видів діяльності або як інвестиція під оренду.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • АН Інвестор
    63 000 $
    1 400 $/м²

    Ерліха

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Премьера
    помещение свободного назначения
    45 м²
    2 нед. назад
    Пропонується комерційне приміщення у сучасному житловому комплексі «Прем’єра» — перспективна локація для розвитку бізнесу. - Площа — 45 м² - Поверх — 1 (фасадний, зручний доступ) - Міські комунікації - За проєктом передбачене електричне опалення Будинок на етапі будівництва. Прогнозована здача в експлуатацію — кінець 2026 року. Приміщення чудово підійде під: магазин, офіс, салон краси, студію послуг Гарна інвестиція у комерцію в новому житловому комплексі. Деталі та перегляд — у приватні повідомлення
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • АН Інвестор
    19 900 $
    691 $/м²

    Черновола ул., (Будинок 2)

    помещение свободного назначения
    29 м²
    2024 год постройки
    3 нед. назад
    Приміщення в ЖК «Кришталеве озеро», з якого можна зробити готовий бізнес під себе Будинок вже введений в експлуатацію — без ризиків і очікувань. Можна одразу заходити та працювати. • Площа — 28.8 м² • Цокольний поверх • Окремий вхід з вулиці Всередині — стан від забудовника: відкритий простір + можливість зробити планування під свої задачі (офіс, кабінет, студія, склад, майстерня) Відмінно підійде для тих, хто хоче: — запустити власну справу — або зробити бюджетну інвестицію під оренду
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • АН Інвестор
    450 000 $
    2 413 $/м²

    Буковинская ул., 62-А

    БЕЗ КОМИССИИ
    ЖК Compass
    помещение свободного назначения
    187 м²
    2023 год постройки
    1 мес. назад
    Комерційне приміщення, яке не просто займає площу — а генерує дохід ЖК «Компас», вул. Буковинська 62А — елітний сегмент, де вже сформована платоспроможна аудиторія. Перше, що відчувається — простір і світло. Панорамні фасадні вікна та великі вітрини працюють на вас щодня: привертають увагу, формують імідж і продають ще до першого контакту з клієнтом. Площа 186,5 м² — це не про “розміститись”, а про можливість масштабувати бізнес і робити обороти. Функціональність продумана до деталей: три окремі входи (фасадний, з двору та боковий) дозволяють розділити клієнтський потік і внутрішні процеси. Потужність електроенергії 35 кВт + вже виконана розводка — ви не обмежуєте себе у форматі та шви...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • АН Інвестор
    150 000 $
    193 $/м²

    Новоселицька, 1А

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение для оказания услуг
    778 м²
    2011 год постройки
    1 мес. назад
    Бізнес, який вже працює с. Ширівці, траса Чернівці — Хотин 20 км до Хотина Це не просто приміщення — це місце, куди вже заходять люди Щоденний трафік, видимість з дороги, зручний заїзд На території: — ресторан — магазин (продукти) Тут вже все створено для роботи: простора будівля 777,9 м², велика територія 9,65 сотих доглянутий двір з бруківкою та озелененням — виглядає привабливо з першого погляду Літня тераса, місця для відпочинку — атмосфера, яка затримує клієнта довше - світло - криниця - вигрібна яма - потужні кондиціонери Будівля з якісного зрубу — виглядає солідно, привертає увагу і створює атмосферу А ще — великий і міцний підвал, який можна використовувати під склад або інші по...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.